Menu

Sluchátka pro běhání i v dešti

16.05.2019 09:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Sluchátka pro běhání i v dešti

Sluchátka pro běhání i v dešti | foto: CHIP

Život obyvatel se v posledních letech stal na každém kroku prostoupený poslechem. Oblíbená hudba, audioknihy, podcasty, Spotify, iTunes či klasické rádio, to vše lze poslouchat na každém kroku.

Mnoho lidí hledá univerzální řešení k poslechu, aby měli svá sluchátka vždy po ruce v kompaktním provedení, a to i během sportování. Pro všechny příležitosti jsou vhodná sluchátka Duet XP od společnosti Trust. Novinkou v plně bezdrátovém provedení, tzv. True Wireless jsou sluchátka Duet XP, které navazují na předchozí modely Duet a Duet 2. Oproti předchozím modelům mají hned několik vylepšení.

Zpracováním jsou Duet XP bezdrátová sluchátka s mikrofonem, která jsou moderním tvarem přizpůsobená tak, aby držela v ušním boltci. Každé sluchátko pohání akumulátor s kapacitou 60 mAh a ke sluchátkům je v sadě ochranné nabíjecí pouzdro s vestavěnou dobíjitelnou baterií o kapacitě 2200 mAh. Pouzdro lze i s vloženými sluchátky nabíjet skrze USB-A či Micro-USB kabel. Ochranné pouzdro má kapacitu na 12 dobíjecích cyklů, při čemž na jedno nabití vydrží sluchátka hrát necelé čtyři hodiny. V celkovém součtu jednotlivých čtyřhodinových seancí lze od plného nabití sluchátek i pouzdra poslouchat oblíbenou hudbu k úplnému vybití obou kapacit po dobu až 45 hodin.

Bezdrátová sluchátka Duet XP nabízejí vysoce kvalitní zvuk s technologií AAC, potlačení šumu při telefonátech (díky použití mikrofonu), stereo handsfree a voděodolnost standardu IPX5. Sluchátka jsou tak vhodná i k běhání v deštivém počasí. Měniče mají průměr 6 mm s frekvenčním rozsahem od 20 do 20 000 Hz, impedancí 16 Ohmů a citlivostí 90 dB.

Díky softwarovým vylepšením si sluchátka polepšila a disponují Bluetooth 5.0, jež nabízí mnoho vychytávek. Mezi ně patří například možnost sledování stavu baterie na smartphonech či tabletech. Bluetooth 5.0 je také energeticky úspornější a napomohl tak k prodloužení celkové výdrže nového modelu. Díky funkci multiport connection support pak je možné sluchátka připojit k vícero zařízením pro snazší přístup. Pro opravdové fanoušky moderních technologií je určena funkce hlasového asistenta, díky níž je možné používat hlasové povely pro Siri, Google Asistent atp. Poslední třešničkou na dortu pak je nabíjecí funkce ochranného pouzdra, které v největší nouzi můžeme použít jako powerbanku pro chytrý telefon.

V balení jsou tři různé velikosti gumových špuntů do uší pro zajištění maximálního komfortu.

Doporučená maloobchodní cena Duet XP je 1799 Kč.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení