Menu

Smartphone Lenovo A7000 s vylepšeným zvukem

14.05.2015 16:28 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Smartphone Lenovo A7000 s vylepšeným zvukem

Smartphone Lenovo A7000 s vylepšeným zvukem | foto: CHIP

Lenovo přestavilo nový přírůstek do své nabídky chytrých telefonů. Je jím 5,5“ Lenovo A7000, který přináší technologii prostorového zvuku Dolby Atmos. 

lenovo-a7000-nahled

Lenovo A7000 je podle výrobce volbou pro všechny, kteří od svého telefonu očekávají kvalitní hudbu. Technologie Dolby Atmos podle Lenova nabídne prostorový zvuk, se kterým budou mít hudební fanoušci pocit, že se ocitli přímo na koncertu. Ale jen hudba samozřejmě nestačí. Telefon nabízí 5,5palcový HD IPS displej.

Pod povrchem displeje se skrývá osmijádrový procesor, který neoplývá pouze vysokým výkonem, ale také nízkou spotřebou. Podpořen je výkonnou grafickou kartu ARM, 2 GB RAM a nejnovější verzí operačního systému Android 5.0 Lollipop. Připojení 4G LTE zvládne rychlé načítání online videí, poslech hudby nebo hraní multiplayerových her.

lenovo-a7000-zluty-a-nahled

Lenovo A7000 bude u vybraných internetových prodejců dostupný od poloviny května za cenu od 4 999 Kč. Jako dárek obdrží navíc každý zákazník kryt telefonu, ochrannou fólii displeje a sluchátka, které jsou již součástí balení. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení