Menu

Smartphone Liquid Zest Plus s dlouhou výdrží

03.06.2016 15:37 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Smartphone Liquid Zest Plus s dlouhou výdrží

Smartphone Liquid Zest Plus s dlouhou výdrží | foto: CHIP

Smartphone Acer Liquid Zest Plus je vybaven vysokokapacitní 5 000mAh baterií pro až 3 dny provozu. Dále je vybaven 5,5“ displeje, Androidem 6, fotoaparátem s rychlým ostřicím systémem a technologií DTS-HD Premium Sound. To vše za 4 990 Kč.

Společnost Acer představila nový smartphone Liquid Zest Plus, který je určen pro uživatele, kteří chtějí zařízení s velkým displejem a dlouhou výdrží na baterie. Toto 5,5" zařízení s Androidem 6.0 rozšiřuje portfolio střední třídy smartphonů Acer. Hlavní výhodu je vysokokapacitní 5 000mAh baterie, která přináší až 3 dny provozu. Po vybití se dokáže se rychle nabít, a to za méně než hodinu na 50 % kapacity. Kromě toho podporuje technologii USB OTG (On-The-Go), takže můžete sdílet vysokou kapacitou baterie s přáteli a nabít jim telefon.

Liquid Zest Plus je vybaven 13Mpx fotoaparátem s rychlým hybridním ostřícím systémem. Fotoaparát během 0,03 sekundy inteligentně zaměří různé typy scén: automatické ostření pomocí detekce fáze (PDAF) pro jasné scény za denního světla, laserové ostření pro tmavé scény při krátkých vzdálenostech (například v restauraci) a automatické ostření pomocí detekce kontrastu (CDAF) pro zachycení objektů při nízké úrovni osvětlení. Na přední straně je 5Mpx kamerka.

Liquid Zest Plus je také vybaven technologií DTS-HD Premium Sound, což ocení uživatelé, kteří si chtějí vychutnat poslech hudby při cestování a také jinými funkcemi pro časté cestovatele, jako je technologie Dual-SIM , FM rádio pro poslouchání místních rádií, slot pro karty Micro SD a filtr BluelightShield pro snížení míry vyzařování modrého světla. Prodávat se bude v modré a bílé barvě a to v červenci za cenu od 4 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení