Menu

Smartphony HTC Desire 12 a HTC Desire 12+

20.03.2018 10:35 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Smartphony HTC Desire 12 a HTC Desire 12+

Smartphony HTC Desire 12 a HTC Desire 12+ | foto: CHIP

Nové smartphony HTC mají moderní design a přívětivou cenu. Formát jejich displeje je 18:9 a modelu HTC Desire 12+ nechybí čtečka otisků prstů, duální fotoaparát a přední blesk.

HTC dnes představilo nové smartphony z rodiny Desire. HTC Desire 12 a HTC Desire 12+ nabízí 2,5D displeje s moderním poměrem stran 18:9 o velikosti 5,5 a 6 palců. Displeje jsou usazené v těle z odolného akrylátového skla v Liquid Surface designu.

Pro zachycení těch nejdůležitějších momentů poslouží 13Mpx fotoaparát s fázovým ostřením a světelností f/2,2. HTC Desire 12+ navíc přidává sekundární fotoaparát, díky kterému je možné snímky dodatečně přeostřovat, nebo využít efektní funkce Bokeh. Sílu efektu přitom může uživatel sám nastavit. Vylepšení se dočkal i přední fotoaparát HTC Desire 12+, který nabídne rozlišení 8MPx, světelnost f/2.0, funkci HDR a záznam 1080p videa. Pro lepší výsledky za špatného osvětlení je opatřen dokonce LED bleskem. HTC Desire 12 pak disponuje 5MPx selfie fotoaparátem.

Oba telefony disponují i inteligentním asistentem HTC Sense Companion, který reaguje na způsob používání i události v kalendáři. Větší HTC Desire 12+ je také vybaven i čtečkou otisků prstů. Obě novinky budou dostupné v barvách Black a Purple Silver ve volném prodeji i v obchodě www.htc.cz. Cena HTC Desire 12 byla stanovena na 4 995 Kč a vybavenější HTC Desire 12+ získají zákazníci za 6 595 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení