Menu

Smartphony Moto G4 a G4 Plus

10.09.2016 11:47 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Smartphony Moto G4 a G4 Plus

Smartphony Moto G4 a G4 Plus | foto: CHIP

Lenovo přináší nejnovější generaci smartphonu Moto G4. Vydrží celý den na jedno nabití a s volitelnou nabíječkou TurboPower je možné ho během 15 minut nabít na dalších 6 hodin provozu. Model Moto G4 Plus má lepší 16Mpx fotoaparát a čtečku otisků prstů.

Chytrý telefon Moto G4 má 5,5palcový displej s Full HD rozlišením. Pod povrchem se skrývá osmijádrový procesor, 2 GB operační paměti a podpora vysokorychlostního připojení LTE (4G). Tato kombinace zajistí bezproblémový chod telefonu. Moto G4 se může pochlubit i 13Mpx fotoaparátem s funkcí HDR a bleskem se dvěma LED diodami. Širokoúhlý přední 5Mpx fotoaparát je určen především pro selfie.

Díky baterii s kapacitou 3000 mAh vydrží podle výrobce Moto G4 celý den. Jakmile dojde energie, stačí připojit nabíječku TurboPower. Během 15 minut se smartphone dobije až na dalších 6 hodin provozu. Funkce chytré správy dvou SIM karet usnadní uživatelům práci i při hovorech. Smartphone si zapamatuje, kam ze které SIM karty nejčastěji voláte, a příště pro volané číslo navrhne správnou kartu.

 moto-g4-plus-01-nahled

Plusko

Smartphone Moto G4 Plus je podobně vybavený jako Moto G4 ale uživatelům nabízí i něco navíc. Má totiž lepší 16Mpx fotoaparát se dvěma pokročilými způsoby automatického zaostřování. Vybaven je čtečkou otisků prstů pro rychlé odemykání bez použití hesel. Má výkonný osmijádrový procesoru, 2 GB RAM, podporuje připojení LTE (4G) a založen je operačnímu systému Android Marshmallow. Nová generace smartphonu Moto G4 je na našem trhu dostupná za cenu od 6 999 Kč a Moto G4 Plus za 7 499 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení