Menu

Snadná práce s Turbo NAS

26.09.2014 11:10 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Snadná práce s Turbo NAS

Snadná práce s Turbo NAS | foto: CHIP

Firma QNAP se snaží co nejvíce zjednodušit práci s NAS serverem uživatelům mobilních zařízení. Nová aplikace Qget HD pro systém Android, umožňuje a usnadňuje stahování a ukládání souborů z NAS serveru QNAP.

qget-nahled

Uživatelé tabletů a smartphonů tak mohou snadno vyhledávat stažené soubory, spravovat je a zálohovat potřebné soubory i na cestách. S programem QGet HD můžete spravovat úlohy stahování v lokální síti nebo vzdáleně přes internet a NAS serveru zadívat BT, HTTP, FTP a Magnet linky pro stahování.

qget2-nahled

Na tabletu nebo smartphonu pak máte přehled o stavu všech stahování. Pokud uživatel najde na YouTube zajímavé video, může si ho nechat zálohovat na Turbo NAS pomocí aplikace HappyGet 2 a vytvořit si tak osobní multimediální kolekci. Qget Android HD pracuje na tabletech a smartphonech se systémem Android 4.0 a vyšším.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení