Menu

Snídejte s Esetem

21.08.2013 12:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
Snídejte s Esetem

Snídejte s Esetem | foto: CHIP

Na přelomu srpna a září budou mít zájemci o problematiku IT bezpečnosti z řad veřejnosti mimořádnou příležitost dozvědět se více o aktuálních hrozbách a trendech v oblasti malwaru.

Se zájemci o tento obor bude diskutovat bezpečnostní expert Petr Šnajdr, který pracuje jako Pre-Sales Engineer společnosti ESET. Na snídani, která se koná v termínech 22., 29. srpna nebo 5. září vždy od 9:00 do 11:30 v pražském sídle firmy ESET, se můžete přihlásit přes oficiální web ESETu. Účast na akci je zdarma, počet hostů je omezen na 10 míst.

Pokud se zajímáte o počítačovou bezpečnost, ať už jako běžný uživatel nebo IT profesionál, na internetové stránce http://www.eset.com/cz/snidane/ se můžete přihlásit na snídani, která se koná v sídle společnosti ESET v pražských Holešovicích. Pokud počasí dovolí, bude setkání probíhat na terase s krásným výhledem na celou Prahu. Hlavními tématy diskuse budou aktuální hrozby a trendy v počítačové bezpečnosti, zásady správného chování na internetu, techniky sociálního inženýrství, a v neposlední řadě i velmi aktuální téma zneužitelnost mobilních zařízení.

S hosty bude diskutovat Petr Šnajdr, bezpečnostní odborník firmy ESET, který se problematice počítačové bezpečnosti věnuje už od roku 2005. V ESETu se v současné době zabývá problematikou hrozeb na internetu, prezentacemi, srovnávacími testy a podporou zákazníků, partnerů a interního týmu ESET.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení