Menu

Nová placená verze Telegram Premium: uživatelé mohou počítat s následujícími funkcemi

09.06.2022 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Nová placená verze Telegram Premium: uživatelé mohou počítat s následujícími funkcemi

Nová placená verze Telegram Premium: uživatelé mohou počítat s následujícími funkcemi | foto: Christian Wiediger/Unsplash

Telegram se pravděpodobně chystá spustit placenou nabídku svého komunikátoru. Nejnovější únik odhaluje, jaké funkce dostanou zákazníci prémiového předplatného.

Provozovatel komunikační služby Telegram se chystá spustit dlouho očekávané předplatné Telegram Premium. Ačkoliv jsme se oficiálního oznámení doposud nedočkali, informační únik nyní odhaluje chystané prémiové funkce a cenu.

Telegram Beta nyní obsahuje všechny podrobnosti o předplatném Premium, ačkoliv se k němu v současnosti nelze přihlásit. Měsíční poplatek by měl být 4,99 USD, tedy v přepočtu přibližně 115 Kč, a uživatelé za to získají následující funkce.

telegrambeta

| Zdroj: Telegram/Telegram Beta

Dvojnásobné navýšení stávajících limitů: je možné používat až 1000 kanálů, 20 složek chatu, 10 pinů, 4 účty (v jedné aplikaci), 200 pinů ve složce, 20 veřejných odkazů na kanály a skupiny, 10 oblíbených samolepek a 400 GIFů.

Upload: kapacita uploadovaného souboru může být až 4 GB. V současnosti Telegram umožňuje nahrávat soubory s maximální kapacitou 2 GB.

Více symbolů v profilu: popis profilu může obsahovat až 140 znaků, namísto standardních 70.

Více znaků v popisech: popisy fotografií a videí mohou používat delší texty u popisu.

Rychlejší stahování: u stahování médií a dokumentů je neomezená rychlost.

Převod hlasu na text: Telegram Premium nabízí automatický přepis hlasových vzkazů.

Bez reklam: veřejné kanály budou zbaveny reklam.

Jedinečné reakce: k dispozici budou další animované reakce na zprávy.

Prémiové samolepky: uživatelé budou mít k dispozici exkluzivní zvětšené samolepky s dalšími efekty a měsíčními aktualizacemi.

Pokročilá správa chatu: jsou k dispozici nástroje pro nastavení výchozích složek, automatickou archivaci a skrytí nových chatů před uživateli, kteří nejsou v kontaktech.

Animované profilové obrázky: animované avatary v seznamech chatů a chatech pro lepší charakteristiku vlastní osoby.

Zatím není k dispozici přesnější informace o tom, kdy bude služba Telegram Premium spuštěna. Vše ale naznačuje tomu, že by to mělo být velmi brzy.

Zdroj: The VergeTelegram Beta

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.