Menu

Softwarová vylepšení Nvidia Shield TV

05.02.2018 13:18 | Milan Loucký + Přidat komentář
Softwarová vylepšení Nvidia Shield TV

Softwarová vylepšení Nvidia Shield TV | foto: CHIP

Nvidia stále pracuje na vylepšení zařízení Nvidia Shield TV a v nové verzi softwaru přidává další aplikace, hry a funkce.

Upgrade verze 6.3 softwaru Shield Experience zahrnuje také poslední bezpečnostní aktualizace, novinky v oblasti přehrávání, vylepšený výkon bezdrátového a Bluetooth připojení a aktualizaci firmwaru příslušenství pro SHIELD TV.

Mezi základní vylepšení patří:

•             Nahrávání bez reklam prostřednictvím Plex DVR

Aplikace Plex, resp. její funkce DVR, umožnuje nahrávání TV obsahu automaticky bez reklam.

•             VLC nově podporuje „Picture-in-Picture“ a 360° Videa

VLC integrovalo možnost sledování 360° videí na televizi včetně plné podpory sférického ovládání kamery a režim „Picture-in-Picture“, díky kterému lze přehrávat video během dalšího využívání zařízení SHIELD.

•             Zachraňte Mudokony ve hře Oddworld: New ‘n’ Tasty

S upgradem byla uvedena do nabídky hra Oddworld: New ‘n’ Tasty. Úkolem hráče je vést hrdinu na záchranné misi. V nabídce Google Play za 199,99 Kč.

•             Další vylepšení

o             Nejnovější měsíční aktualizace zabezpečení systému Android včetně zmírnění zranitelnosti přes bezpečnostní chybu „Spectre“.

o             Podpora přehrávání formátu videí YUV 8 bit BT 220.

o             Nový režim kompatibility USB pro uživatele s připojeným USB příslušenstvím/úložištěm pro zlepšení výkonu bezdrátového a Bluetooth připojení (Nastavení > Systém).

o             Aktualizace firmware dálkového ovládání (2017) zařízení SHIELD pro zlepšení citlivosti ovládání.

o             Aktualizace firmware dálkového ovládání (dobíjecí), který vyřeší problémy s nabíjením. Když aktualizace selže, připojte dálkový ovladač k nabíjecímu kabelu a držte Home + Back + Voice search tlačítka než začne blikat LED dioda (cca 20 sekund).

Aktuální verze Shield Experience 6.3 je postupně uváděna na všechna SHIELD zařízení.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení