Menu

Solidní barevné LED multifunkce OKI

02.07.2013 11:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
Solidní barevné LED multifunkce OKI

Solidní barevné LED multifunkce OKI | foto: CHIP

OKI uvádí na trh nové barevné multifunkce pro náročnější domácí provoz nebo malé kanceláře. OKI MC332dn, MC342dn a MC342dnw mají duplexní jednotku, ADF podavač, tříletou záruku a podavače papíru s dostatečnou kapacitou.

 

 

 

Všechny tři nově uvedené modely formátu A4 tisknou rychlostí 22 str./min černobíle a 20 str./min barevně při rozlišení 1 200 x 600 dpi. První vytištěná strana 8,5 s černobíle a 9 s barevně, první kopie 12 s černobíle a 14 s barevně. Multifunkce jsou vybaveny plochým LED skenerem se spolehlivým reverzním podavačem papíru s kapacitou 50 listů.

Díky kombinaci 3,5” grafického displeje, funkčních tlačítek pro volbu jedním stisknutím a jednoduchého systému nabídek jsou modely řady OKI MC300 uživatelsky přívětivé a snadno ovladatelné. Standardně jsou vybaveny automatickým oboustranným tiskem, skenováním a kopírováním, nechybí jim ani síťové rozhraní pro integraci do počítačové sítě. Model OKI MC342dn navíc disponuje faxem a OKI MC342dnw kromě toho nabízí i připojení přes bezdrátovou Wi-Fi síť, které ocení zejména v menších firmách a kancelářích.

Předpokládané využití uvedených modelů pro malé pracovní skupiny je okolo 100 vytištěných stran denně. Tiskárny obsahují zásobník na 250 listů a víceúčelový na 100 listů. Kapacity tonerových náplní vystačí na vytištění 2 200 stran černobíle a 1 500 stran barevně. Spotřeba v režimu hlubokého spánku je nižší než 1,2 W (MC332), resp. méně než 1,5 W (MC342).

Technologie LED má méně pohyblivých součástí než laserový tisk, což přináší menší opotřebení a vyšší spolehlivost. To, spolu s odolnými součástmi zařízení a robustním moderním designem, umožňuje poskytovat standardně tříletou záruku i pro firemní zákazníky. K vysoké kvalitě barevného tisku přispívá technologie High Definition Color. Na zařízeních OKI řady MC300 lze tisknout také vizitky, reklamní transparenty až 132 cm dlouhé, letáky, prezentace, příručky, štítky na disky CD/DVD a další materiály v profesionální kvalitě do gramáže 220 g/m2.

Doporučené koncové ceny nových multifunkčních tiskáren OKI začínají na 7 290 Kč u modelu OKI MC332dn, multifunkci OKI MC342dn lze pořídit za 8 590 Kč a OKI MC342dnw za 9 790 Kč. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení