Menu

Sony Ericsson Vivaz pro

15.02.2010 13:30 | Redakce Chip + Přidat komentář
Sony Ericsson Vivaz pro

Sony Ericsson Vivaz pro | foto: CHIP

Společnost Sony Ericsson představila včera večer na kongresu v Barceloně nový model Sony Ericsson Vivaz pro.

Jedná se o sesterský model mobilního telefonu Sony Ericsson Vivaz, který navíc nabízí plnohodnotnou QWERTY klávesnici pro pohodlné psaní textů. Uživatelům tak umožňuje komfortní vyřizování e-mailů, SMS zpráv či aktualizací na sociálních sítích.

Stejně jako vlajková loď Sony Ericsson Vivaz, který byl představen v lednu, umožňuje Sony Ericsson Vivaz pro pořizovat a přehrávat videa v HD kvalitě. Díky otevřené platformě si uživatelé mohou také personalizovat svou zábavu stáhnutím nejrůznějších aplikací prostřednictvím PlayNow nebo Symbian Developer Community.

Sony Ericsson Vivaz pro také nabízí novou filozofii designu ve stylu „křivek lidského těla", která se poprvé představila u telefonu Xperia X10 a stane se trvalou součástí portfolia společnosti Sony Ericsson. Přístroje jsou navrženy tak, aby zrcadlily tvar lidského těla a zároveň poskytovaly přesné a přesvědčivé ovládání.

Sony Ericsson Vivaz pro bude dostupný na vybraných trzích od druhého čtvrtletí tohoto roku v černém a bílém barevném provedení.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení