Menu

Sony Ericsson Xperia arc

06.01.2011 08:37 | Redakce Chip + Přidat komentář
Sony Ericsson Xperia arc

Sony Ericsson Xperia arc | foto: CHIP

Společnost Sony Ericsson dnes představila nový smartphone Xperia arc, který je vybaven unikátní technologií Sony a nabízí výjimečný multimediální zážitek s nejnovější verzí platformy Android 2.3. Xperia arc je prvním modelem z nastupující nové generace smartphonů řady Xperia, které budou představeny v roce 2011.

Xperia arc je novým modelem, který navazuje na tradici velmi atraktivního designu telefonů Sony Ericsson a posouvá jej ještě dále. Xperia arc je lehký a extrémně tenký s parametrem pouhých 8,7 mm v nejužší části telefonu, přesto však nabízí extra velký 4,2” multi-dotykový displej. Pohodlné ovládání telefonu a snadné uchopení zajišťuje dokonale navržený design a kvalitní materiál, z něhož je telefon vyroben. Xperia arc nabízí to nejlepší z technologií společnosti Sony.  Speciální displej věrně zobrazující realitu s Mobile BRAVIA Engine poskytuje čistý obraz a je skutečnou zárukou výjimečného vizuálního zážitku.  Navíc je telefon vybaven novým snímačem Sony Exmor R s kvalitní čočkou f/2.4, díky němuž lze pořídit jasné snímky či HD videa ve vysoké kvalitě i za zhoršených světelných podmínek. Všechny fotografie i videa lze pak sdílet v HD rozlišení přímo v televizi v obývacím pokoji s ostatními díky integrovanému konektoru HDMI.

Xperia arc bude uvedena na trh s nejnovější verzí platformy Android a umožní svým uživatelům přístup ke službám Google pro mobilní telefony i k velkému množství aplikací na Android Market. Smartphony řady Xperia navíc disponují širokou nabídkou kvalitních zábavních obsahů, včetně aplikací, map, přístupu k e-mailu a rychlého internetu. Každý uživatel se tak může seznámit s tím nejlepším ze světa zábavy.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení