Menu

Sony Ericsson Xperia X10 mini a Xperia X10 mini pro

15.02.2010 13:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Sony Ericsson Xperia X10 mini a Xperia X10 mini pro

Sony Ericsson Xperia X10 mini a Xperia X10 mini pro | foto: CHIP

Společnost Sony Ericsson představila včera večer na kongresu v Barceloně dvě kompaktní verze telefonu Xperia X10, výkonné a aplikacemi nabité modely Xperia X10 mini a X10 mini pro.

Ty nabízejí kompaktní rozměry a zároveň velké množství funkcí a přicházejí s novým uživatelským rozhraním vyvinutým společností Sony Ericsson speciálně pro malá zařízení.

Telefony Xperia X10 mini a X10 mini pro, který je vybaven plnohodnotnou QWERTY klávesnicí, navazují na filozofii designu ve stylu „křivek lidského těla". Ta se poprvé představila u telefonu Xperia X10. Díky kombinaci platformy Android, speciálních aplikací a nastavitelným uživatelským rozhraním nabízejí oba telefony opravdový zážitek z komunikace a zábavy. Ten je možné ještě více přizpůsobit potřebám konkrétního uživatele stažením dalších aplikací z Android Market. Samozřejmostí je možnost nastavení tlačítek na displeji a widgetů pro přístup k nejvíce používaným aplikacím.

Oba sesterské mobily jsou vybaveny aplikací Sony Ericsson Timescape, která spravuje veškerou komunikaci s konkrétními osobami přehledně na jednom místě. Lze tak snadno procházet textovými zprávami, zmeškanými hovory, novými příspěvky na Facebook a Twitter bez nutnosti spouštět množství různých aplikací. Interaktivní hudební přehrávač rovněž dokáže přehledně zobrazit hudební obsah jak v obchodě s hudbou, tak na YouTube a je tak perfektní volbou pro vyhledávání nových skladeb oblíbeného zpěváka či kapely.

X10 mini bude dostupný na vybraných trzích od druhého čtvrtletí tohoto roku v barvách Pearl White, Black, Pink, Lime, Red a Silver.

X10 mini pro bude dostupný na vybraných trzích od druhého čtvrtletí tohoto roku v barvách Black a Red.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení