Menu

Sony Vaio EB

23.02.2010 13:14 | Redakce Chip + Přidat komentář
Sony Vaio EB

Sony Vaio EB | foto: CHIP

Nově uvedené notebooky Sony Vaio EB mají rozměry 370 × 248 × 31 mm a váží 2,70 kg. Obraz zobrazují v rozlišení 1 366 × 768 bodů na 15,5palcovém (39,4cm) displeji, který má širokoúhlý formát 16 : 9.

Vysoký výpočetní výkon zajišťuje 2,26GHz procesor Intel Core i5-430M, který spolupracuje se 4 GB paměti. Pevný disk může mít kapacitu až 500 GB. Řada EB vybavena klávesnicí s oddělenými klávesami, které nabízejí také numerickou část. Grafická karta ATI Mobility Radeon zvládne přehrávání HD videa. Zvukový zážitek zdokonaluje technologie Dolby Home Theater v3, která zajistí prostorový zvuk. Ve výbavě notebooků figuruje i videovýstup HDMI, 3 USB porty a kombinovaný port eSATA/USB, bezdrátový adaptér Wi-Fi, rozhraní Bluetooth, webová kamera a také DVD vypalovačka. Notebooky Vaio řady EB jsou vybaveny 64bitovým operačním systémem Windows 7 Home Premium. Ten však není pro prohlížení WWW stránek třeba spouštět. Po stisknutí tlačítka Web se během několika vteřin spustí samostatný internetový prohlížeč - tato funkce je ideální pro rychlý pohled na web nebo kontrolu e-mailů. Doporučená koncová cena modelu Sony Vaio EB1S byla stanovena na 21 990 Kč vč. DPH, levnější model Sony Vaio EB1E pak stojí 16 990 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení