Menu

Speciální herní karta od MSI

26.03.2013 13:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
Speciální herní karta od MSI

Speciální herní karta od MSI | foto: CHIP

Společnost MSI představuje svou první grafickou kartu z řady MSI GAMING, určenou speciálně pro hráče. Nová karta GTX 650 Ti Twin Frozr BOOST je vybavena nejnovějším čipem NVIDIA GeForce GTX 650 Ti BOOST, 2 GB pamětí GDDR5 a rozhraním PCI Express 3. generace.

 

Karta je osazena chladičem Twin Frozr III se dvěma 8cm ventilátory s technologií Propeller Blade, měděným poniklovaným pasivem a heatpipe trubicemi. Při provozu na plný výkon je podle výrobce teplota jádra 65 °C a hladina hluku 25,37 dB. Herní výkon lze zvýšit pomocí nástroje pro přetaktování MSI Afterburner. Grafika podporuje i technologii NVIDIA 3D Vision Surround a výstup až na čtyři monitory. Celou sérii herních produktů MSI doprovází drak a logo.

 

Karta MSI GTX 650 Ti Twin Frozr BOOST podporuje technologii NVIDIA GPU Boost, která pro optimalizaci herního výkonu grafické kartě dynamicky přizpůsobuje provozní frekvence. Pro maximální vyladění a přetaktování výkonu mohou hráči použít nástroj pro přetaktování MSI Afterburner a upravovat napájení a časování karty. Nástroj Afterburner navíc obsahuje i funkci Predator pro zachytávání videa z her. Kartu lze monitorovat a ladit i z chytrého mobilního telefonu díky aplikaci Afterburner pro Android/iOS zařízení.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení