Menu
CHIP Speedtest

Speciální myš pro hráče MMO her

27.03.2014 10:34 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Speciální myš pro hráče MMO her

Nizozemský výrobce digitálních doplňků Trust uvádí na trh počítačovou myš GXT166 určenou speciálně pro hraní MMO her (Massively Multiplayer Online), jako jsou World of Warcraft, League of Legends a další.

gxt166-front45-small-nahled

Novinka je vybavena laserovým senzorem s citlivostí až 16 400 dpi a integrovaným zásobníkem s osmi kovovými závažími pro nastavení ideální individuální hmotnosti myši. Vyvedena je v pravorukém ergonomickém designu s nastavitelnými LED diodami, pozlaceným USB konektorem a odolným lemovaným kabelem.

Vzhledem ke svému určení nechybí programovatelná tlačítka, kterých je celkem 18, přičemž 12 z nich se nachází na boku v oblasti umístění palce. K nastavení slouží software pro programování maker a jejich uložení až do pěti různých profilů, mezi kterými se lze přepínat stiskem tlačítka. Jejich předdefinované varianty jsou k dispozici zdarma i na webu výrobce.

Zároveň byla představena podložka pod myš GXT207 s protiskluzovou spodní stranou, úpravou okrajů chránících před opotřebením a texturovaným povrchem vhodným pro všechny citlivosti a senzory myší.

gxt207-top45-small-nahled

Myš Trust GXT166 MMO Gaming Mouse je v České republice k dostání za 1899 Kč. Podložka GXT207 XXL Mouse Pad je k dispozici za doporučených 549 Kč s DPH.


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení