Menu

Speciální myš pro hráče MMO her

27.03.2014 10:34 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Speciální myš pro hráče MMO her

Speciální myš pro hráče MMO her | foto: CHIP

Nizozemský výrobce digitálních doplňků Trust uvádí na trh počítačovou myš GXT166 určenou speciálně pro hraní MMO her (Massively Multiplayer Online), jako jsou World of Warcraft, League of Legends a další.

gxt166-front45-small-nahled

Novinka je vybavena laserovým senzorem s citlivostí až 16 400 dpi a integrovaným zásobníkem s osmi kovovými závažími pro nastavení ideální individuální hmotnosti myši. Vyvedena je v pravorukém ergonomickém designu s nastavitelnými LED diodami, pozlaceným USB konektorem a odolným lemovaným kabelem.

Vzhledem ke svému určení nechybí programovatelná tlačítka, kterých je celkem 18, přičemž 12 z nich se nachází na boku v oblasti umístění palce. K nastavení slouží software pro programování maker a jejich uložení až do pěti různých profilů, mezi kterými se lze přepínat stiskem tlačítka. Jejich předdefinované varianty jsou k dispozici zdarma i na webu výrobce.

Zároveň byla představena podložka pod myš GXT207 s protiskluzovou spodní stranou, úpravou okrajů chránících před opotřebením a texturovaným povrchem vhodným pro všechny citlivosti a senzory myší.

gxt207-top45-small-nahled

Myš Trust GXT166 MMO Gaming Mouse je v České republice k dostání za 1899 Kč. Podložka GXT207 XXL Mouse Pad je k dispozici za doporučených 549 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení