Menu

Společnost Interface Security exkluzivním partnerem Bitdefenderu

19.07.2015 18:56 | Karel Kovar + Přidat komentář
Společnost Interface Security exkluzivním partnerem Bitdefenderu

Společnost Interface Security exkluzivním partnerem Bitdefenderu | foto: CHIP

Známá bezpečnostní společnost Bitdefender konečně získala na domácím trhu odpovídající zastoupení. Jejím exkluzivním „country partnerem“ se stala společnost Interface Security.

O bezpečnostních řešeních od firmy Bitdefender najdete informace i Chipu a její bezpečnostní software se pravidelně v našich testech umísťuje na čelních pozicích: Bitdefender Internet Security 2015 vyhrál náš komplexní test, ve kterém porazil 13 soupeřů (najdete ho v Chipu 3/2015). I proto jsme byli rádi, že se v České republice objevila firma, která bude Bitdefender komplexně zastupovat. Exkluzivním country partnerem (zastoupením) se stala pro český a slovenský trh společnost Interface Security, v jejímž sídle na Praze 9 proběhl i seminář na kterém byly kromě Bitdefenderu představeny i technologie Arcserve, Sophos a Lumension.

Společnost bude u nás provozovat i webové stránky Bitdefenderu a podle vyjádření Reného Pospíšila, jednatele Interface Security, lze v lednu 2016 očekávat i lokalizaci produktů Bitdefenderu určených pro uživatele a menší firmy. To je rozhodně pozitivní zpráva a jakmile budou tyto produkty lokalizovány, určitě je otestujeme. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení