Menu

Společnost TCL posiluje aktivity na českém trhu

09.07.2019 14:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Společnost TCL posiluje aktivity na českém trhu

Společnost TCL posiluje aktivity na českém trhu | foto: CHIP

Společnost TCL dosáhla v minulém roce historicky nejvyšší produkce. Za rok 2018 vyrobila a expedovala více než 28 milionů LCD televizních přijímačů.

To jí zajistilo druhé místo mezi výrobci televizí, označení „Global Top 2 TV Corporation“ a tržní podíl 10,9 %1. Společnost TCL (The Creative Life) je vertikálně integrovaná značka s vlastní výrobou většiny komponent pro vlastní výrobu, má 28 vlastních laboratoří pro Research & Design, spolupracuje s desítkou vědeckým institucí a má 22 výrobních závodů. Zaměstnává po celém světě více než 75 000 lidí, má zastoupení ve více než 80 zemích a její výrobky jsou k dostání ve více než 160 zemích a regionech po celém světě. Prémiové modely kombinují přednosti chytrých televizí (Smart TV) se systémem Android. Na český trh jsou televize se značkou TCL dodávány plně lokalizované s kompletní podporou vysílání DVB-T2.

Aktuálně se na českém trhu představí zcela nové modelové řady televizí TCL v kategorii AndroidTV: TCL EP66 a TCL EP68. Obě modelové řady využívají Android 9 a kombinují ultra štíhlý kovový design s kvalitou 4K HDR. Řada EP66 je dodávaná v rozměrech 43 až 75 palců. Vyšší řada EP68 podporuje, mimo jiné, technologii Wide Color Gamut a je dodávána v rozměrech 50 až 65 palců.

Nové modelové řady televizí TCL EP66 a EP68 budou k dostání na českém trhu od srpna 2019.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení