Menu

Sportovními sluchátka Sony EXTRA BASS

07.12.2016 12:40 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Sportovními sluchátka Sony EXTRA BASS

Sportovními sluchátka Sony EXTRA BASS | foto: CHIP

Společnost Sony nabízí tři nové modely sluchátek, s nimiž si můžete přehrávat hudbu při tréninku. Bezdrátová sluchátka lze použít i pro telefonování.

Všechna sluchátka lze připojit bezdrátově k chytrému telefonu. Jsou vybavena technologiemi LDAC  a Bluetooth, takže přehrávají tu nejvyšší možnou kvalitu audia a všechna disponují dlouhou, minimálně sedmihodinovou životností baterie.

 mdr-xb80bs-blue-c-nahled

Omyvatelná a bezdrátová sluchátka MDR-XB80BS

Sluchátka MDR-XB80BS mají stupeň krytí IPX5, díky kterému je můžete používat v jakýchkoli povětrnostních podmínkách nebo je po důkladném tréninku i omýt. Baterie vydrží sedm hodin. Sluchátka vážící jen 27g.  Mají očka pro zavěšení s možností upravit délku kabelu. Tato bezdrátová sluchátka jsou dodávána s různými velikostmi špuntů a s cestovním pouzdrem. 

 mdr-xb50bs-red-d-large-nahled

Cvičení se sluchátky MDR-XB50BS

Se sluchátky MDR-XB50BS můžete běhat v dešti a nevadí, když se zapotíte – mají stupeň krytí IPX4. Na baterie pracují více než osm a půl hodiny. Snadné ovládání těchto bezdrátových sluchátek prostřednictvím dvou tlačítek umožňuje jednoduché přijímání hovorů, přeskočení skladby nebo zastavení přehrávání. Ergonomické závěsné oblouky zajišťují, že sluchátka drží v uchu, a umožňují zábavný a flexibilní trénink.

 mdr-xb70bt-blue-a-large-nahled

Sluchátka MDR-XB70BT

Bezdrátová sluchátka MDR-XB70BT s devítihodinovou výdrží baterie jsou volbou pro víkendový výlet. Bezdrátové Bluetooth s technologií NFC umožňují snadné připojení sluchátek k telefonu. Můžete dokonce používat vestavěný mikrofon a podporu hlasu v HD. Tato přenosná sluchátka s pružným páskem okolo krku se hodí k poslechu hudby s hlubokými silnými basy. Jsou podle Sony lehká a pohodlná. Ovládání zajišťují tři tlačítka.

mdr-xb70bt-r-remocon-nahled

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení