Menu

Správce hesel nově i pro Android a iOS

20.11.2013 10:18 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Správce hesel nově i pro Android a iOS

Správce hesel nově i pro Android a iOS | foto: CHIP

Společnost Lamantine Software vydala novou verzi programu Sticky Password. Jde o program pro správu hesel a vyplňování online formulářů. Sticky Password nyní nabízí bezpečnou synchronizaci různých typů mobilních zařízení a počítačů s operačním systémem Windows.

sticky1-nahled

Sticky Password je správce hesel a pomocník pro automatické vyplňování formulářů na internetu. Díky němu si uživatelé již nemusí pamatovat desítky složitých hesel ani ztrácet čas vyplňováním registračních formulářů. Protože uživatelé nikdy nezadávají svá hesla, nebo jiné informace ručně, jsou tyto údaje chráněny před phishingem a keyloggery.

sticky2-nahled

Mezi důležité funkčnosti nové verze patří podpora operačních systémů Android a iOS včetně uživatelského rozhraní individuálně vyvinutého pro telefony i tablety. Aplikace pro Windows byla vylepšena. Podle výrobce je zajištěna bezpečná cloudová synchronizace a zálohování zajišťující vždy aktuální data na všech zařízeních (mobilní zařízení a PC). I nadále zůstává k dispozici verze produktu bez cloudové služby, která má základní funkčnosti shodné s cloud verzí.

30-ti denní zkušební verzi programu je ke stažení najdete ZDE. Zaváděcí cena ročního předplatného pro jednoho uživatele je 222 Kč.

sticky3-nahled

Mezi funkce programu Sticky Password patří:

  • Automatické přihlašování na weby a do aplikací
  • Vyplňování registračních formulářů
  • Generátor náhodných hesel
  • Šifrování dat pomocí algoritmu AES 256
  • Bezpečné uložení osobních poznámek
  • Přenosná USB verze

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení