Menu

Srovnáme.cz spouští novou službu zobrazování slevových kupónů

27.03.2014 14:13 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Srovnáme.cz spouští novou službu zobrazování slevových kupónů

Srovnáme.cz spouští novou službu zobrazování slevových kupónů | foto: CHIP

Internetový nákupní rádce Srovname.cz, který srovnává přes 1,5 mil. položek zboží z více než tisícovky nejvýznamnějších obchodů na českém internetu, spustil novou službu hromadného zobrazování slevových kupónů z internetových obchodů. 

Nakupující nyní na Srovnáme.cz najdou na jednom místě přes 100 tisíc slevových kupónů, z nichž kolem 20 tisíc sníží cenu na tu absolutně nejnižší na českém internetovém trhu (slevy ve výši až 2 000 Kč).

Slevové kupóny najdou nakupující nově nejen u produktů, ale také všechny pohromadě na speciální stránce http://www.srovname.cz/…y-akce-slevy, přehledně seřazené podle e-shopů i se zobrazením aktuálního počtu produktů se slevovými kupóny. Na této stránce pak stačí zadat e-mail a nakupující bude následně dostávat o všech aktuálních slevách pravidelné informace.

  srovname-cz-priklad-slevovy-kupon-nahled

„Aktuálně jsme jediný porovnávač cen zboží na českém internetu, který tuto službu nakupujícím umožňuje. Věřím, že to bude pro nakupující zajímavá přidaná hodnota,“ říká ředitel projektu Srovname.cz David Folprecht.

Zdroj: TZ Srovnavame.cz.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení