Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

Stáhněte si videoklipy z YouTube jako ZIP soubory

18.09.2018 11:27 | Pavel Trousil
Stáhněte si videoklipy z YouTube jako ZIP soubory

Jestliže chcete sledovat své oblíbené videoklipy nebo jiná videa z YouTube i na cestách, kde není přístup k internetu nebo kde byste si brzy vyčerpali data, případně by byl internet příliš pomalý, můžete si je uložit předem. 

Udělejte to ještě v místě, kde budete připojení k Wi-Fi nebo LAN síti. Možností, jak videa uložit, je více a využít můžete různé webové služby. Například služba Zipped (www.zipped.at) vytvoří z tohoto videa ZIP archiv. Stačí, když otevřete tuto stránku, zkopírujete si URL adresu s YouTube klipem, vložíte ji do řádku „Link:“, vyberete jméno a kliknete na »convert«. Služba následně vygeneruje ZIP archiv, který si můžete za několik sekund stáhnout do počítače. Správce souborů ale i nástroje systému Windows si se souborem ZIP poradí a v případě potřeby archiv rozbalí na požadované místo. Pro stahování si můžete nainstalovat i rozšíření Zipped pro prohlížeč Firefox.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení