Menu

Štíhlý smartphone s LTE za 2 999 Kč

06.04.2016 11:32 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Štíhlý smartphone s LTE za 2 999 Kč

Štíhlý smartphone s LTE za 2 999 Kč | foto: CHIP

Na pulty českých obchodů se dostává nový telefon Coolpad Porto S. Jde o štíhlý 5“ smartphone s Androidem, který se prodává v bílé a černé barvě za 2 999 Kč.

Smartphone Coolpad Porto S je vybaven 5palcovým displejem v HD rozlišení (1280x720), který má celkem 294 pixelů na palec. Nový telefon disponuje také sloty pro dvě SIM karty. Druhý slot lze využít pro rozšíření operační paměti prostřednictvím microSD karty o velikosti až 64 GB. Rychlé stahování je zabezpečeno díky podpoře 4G LTE a Porto S je vybaven také technologií Voice over LTE.

S pouhými 7,6 mm v pase je Coolpad Porto S jedním z nejtenčích chytrých telefonů ve své cenové kategorii, který jede na čtyřjádrovém procesoru MediaTek. Model Coolpad Porto S nabízí zadní 8 Mpx fotoaparát s LED bleskem, zvládne i natáčení videa ve Full HD rozlišení. Přední 2 Mpx fotoaparát se hodí pro videohovory nebo pořizování selfie, přičemž zkrášlovací selfie doplňky jsou již předinstalované.

coolpad-porto-cam6-fin-nahled

Coolpad Porto S přichází se systémem Android 5.1 Lollipop, který je rychlý a méně zatěžuje baterii. Díky 2000mAh baterii dosahuje podle výrobce průměrná doba hovoru v 3G síti 8 hodin a pohotovostní doba 6 ¼ dní. Se zapnutým režimem úspory lze dobu ještě prodloužit. Coolpad Porto S disponuje vnitřní pamětí 8 GB a pamětí RAM 1 GB. Velikost telefonu je 143 x 72 x 7,6 mm a váží jen 125 g.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení