Menu

Streamer médií s Google TV, hlasovým vyhledáváním a pohybovým ovládáním

14.01.2013 05:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Streamer médií s Google TV, hlasovým vyhledáváním a pohybovým ovládáním

Streamer médií s Google TV, hlasovým vyhledáváním a pohybovým ovládáním | foto: CHIP

ASUS Qube s Google TV je kompaktní zábavní zařízení se systémem Android, které zásobuje HDTV nejrůznějším on-line obsahem. Streamer je založen na platformě Google TV a jedná se o první podobné zařízení, které podporuje pohybové ovládání a hlasové vyhledávání.

Novinka je vybavena uživatelským rozhraním od ASUSu s možností seskupovat stažené aplikace a tím usnadnit jejich správu i pohyb mezi nimi. Služba Google Play nabízí přístup k bohaté nabídce zábavního obsahu, včetně filmů, TV pořadů, aplikací a her.

Streamer Qube s Google TV v rámci sledování TV podporuje také funkci obraz v obraze a je vybaven webovým prohlížečem Chrome. Pohybové ovládání se uplatní při ovládání her a kromě něj lze streamer ovládat rovněž pomocí aplikace Mobile Remote nainstalované na smartphonech a tabletech se systémem Android (aplikace je dostupná ve službě Google Play). Standardně k zařízení dostanete také 50 GB prostoru na úložišti ASUS WebStorage.

Qube s Google TV

  • Čipová sada Marvell Berlin G2
  • Platforma Android Honeycomb 3.2
  • 4 GB úložiště flash s 1 GB DDR3 RAM
  • 124 × 124 × 124 mm
  • 520 g

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení