Menu

Stylová a komfortní sluchátka

17.10.2018 08:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Stylová a komfortní sluchátka

Stylová a komfortní sluchátka | foto: CHIP

Španělský výrobce spotřební elektroniky Energy Sistem uvádí s důrazem na originalitu a design nová bezdrátová sluchátka Energy Headphones 2 Bluetooth v provedení over-ear.

Novinka v sobě snoubí špičkový zvuk, vysoký komfort i hravý městský vzhled podtržený čtyřmi atraktivními barevnými variantami.

Sluchátka Energy Headphones 2 Bluetooth upoutají pozornost především velkými polstrovanými mušlemi, které zakryjí celé uši a nabídnou jim tak nejen vysoký komfort během poslechu hudby, ale i výbornou izolaci od okolního hluku. Atraktivitu sluchátek zvyšuje také jejich variabilně nastavitelný most, ultra-lehké tělo s hmotností pouhých 189 g a možnost složení do kompaktního obalu. Stylový městský vzhled sluchátek navíc podtrhují čtyři barevné varianty: béžová, červená, modrá a zelená.

Uživatelé jistě ocení také bezdrátové pohodlí během poslechu hudby, které zajišťuje kombinace připojení Bluetooth 4.2 a vestavěné baterie nabízející nepřetržitý provoz sluchátek po dobu až 17 hodin na jedno nabití. V případě potřeby delšího poslechu není problém sluchátka propojit se zdrojem hudby rovněž prostřednictvím přiloženého tradičního audio kabelu. Součástí zařízení je i vestavěný mikrofon a multifunkční tlačítka umožňující volbu hlasitosti, posun mezi jednotlivými hudebními skladbami či vyřizování telefonických hovorů.

Sluchátka Energy Headphones 2 Bluetooth kryje nadstandardní tříletá záruka. Doporučená koncová cena činí 899 Kč vč. DPH.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení