Menu

Stylový bezdrátový reproduktor s prostorovým zvukem a DSP

19.02.2018 22:46 | Milan Loucký + Přidat komentář
Stylový bezdrátový reproduktor s prostorovým zvukem a DSP

Stylový bezdrátový reproduktor s prostorovým zvukem a DSP | foto: CHIP

Bezdrátový přenosný stereo reproduktor Evolveo SupremeBeat C5 poskytuje výkon 24 W a prostorový zvuk 360° zpracovaný digitálním signálovým procesorem.

Už nám to skoro připadá, že firma, která nemá reproduktor, připojitelný bez drátů, kolem kterého můžete křepčit v lese i na louce nebo na náplavkách jakoby ani nebyla. A tak i Evolveo stále rozšiřuje svoji produktovou řadu bezdrátových mobilních reproduktorů SupremeBeat o nový model C5. Bezdrátový přenosný prostorový reproduktor Evolveo SupremeBeat C5 ale překvapí celkovým výkonem 24 W a tím, že přehrává hudební soubory nejen ze vzdáleného připojeného zařízení, ale díky integrované čtečce i z microSDHC karty. Nový reproduktor se vyznačuje kvalitním provedením a stylovým designem, který napovídá, že toto zařízení poskytuje prostorový 360° zvuk. Přenášený zvuk je zpracováván digitálním signálovým procesorem DSP. Dvojice 48mm dynamických neodymových 12W reproduktorů a pasivní basové zářiče podporující systém X-Bass Sound dodávají silný, výrazný zvuk s plnými basy a čistými výškami.

Otočné ovládání hlasitosti a funkce pro přehrávání se nacházejí na vrchní části reproduktoru. Reproduktor lze také samozřejmě ovládat přímo ze spárovaného zařízení. Vysoce kvalitní použité materiály, precizní provedení a design společně s kvalitou reprodukovaného prostorového zvuku a dostatečný výkon pro ozvučení i větších prostor předurčuje reproduktor Evolveo SupremeBeat C5 převzít roli centrálního reproduktoru audio-video zařízení v domácnosti, počítače nebo dalších mobilních zařízení včetně chytrých telefonů. Díky svým kompaktním rozměrům (75 x 75 x 195 mm) a hmotnosti (550 g) si současně zachovává vysokou mobilitu. Uživatel si tak může vychutnat své hudební soubory ve vysoké kvalitě, ať už sám nebo s přáteli, doslova kdekoli.

Evolveo SupremeBeat C5 se snadno spáruje s vybraným zařízením podporujícím Bluetooth 4.1 včetně starších verzí. Vestavěná baterie s kapacitou 5200 mAh zajistí až 15hodinový poslech hudby. Automatické vypnutí reproduktoru po pěti minutách nečinnosti šetří baterii a prodlužuje dobu přehrávání. 

Pokud je SupremeBeat C5 spárován s mobilním telefonem, lze jej využívat i pro handsfree volání. Pro ovládání hovorů je k dispozici tlačítko pro příjem hovorů, regulace hlasitosti a vestavěný mikrofon.

Bezdrátový přenosný stereo reproduktor Evolveo SupremeBeat C5 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za slušnou – vzhledem k jeho možnostem –1590 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení