Menu

Stylový flexibilní notebook Lenovo YOGA 370

28.07.2017 11:50 | Milan Loucký + Přidat komentář
Stylový flexibilní notebook Lenovo YOGA 370

Stylový flexibilní notebook Lenovo YOGA 370 | foto: CHIP

Rodina konvertibilních profesionálních Ultrabooků Lenovo ThinkPad se rozrostla o dalšího člena. Nový ThinkPad YOGA 370 uživatele zaujme útlým profilem a nízkou hmotností.

Kromě přenositelnosti se můžete spolehnout na vysoký výkon, vynikající odolnost a dlouhou výdrž baterie. Přepínání mezi různými režimy vám navíc dává možnost přizpůsobit si notebook tak, jak právě potřebujete. Úzký design šasi zaručuje, že notebook ThinkPad YOGA 370 ušetří místo na pracovní ploše a nebude překážet ani na malém stolku v kavárně či při dlouhém letu.

S pantem otočným o 360 stupňů můžete navíc notebook s 13,3palcovým displejem snadno přepnout do režimu tablet, stan nebo stojánek. Získáte tak další možnosti využití, aniž byste přišli, byť jen o část, vysokého výkonu, který notebooku dodává sedmá generace procesorů Intel Core i7.

Vysoký výkon však není jediným důležitým prvkem tohoto notebooku. ThinkPad YOGA 370 disponuje až 1TB SSD úložištěm a operační pamětí s kapacitou až 16 GB DDR4. Poskytuje tak dostatek místa pro nezbytná data a umožňuje bezproblémovou práci s více programy najednou. S podporou aplikací Office 2016 vám pak stačí dobíjecí pero nebo prst, abyste mohli neomezeně kreslit a psát přímo na obrazovce.

Díky rychlému portu Thunderbolt 3 můžete také přenášet data ohromující rychlostí, zatímco o bezproblémovou práci v kanceláři se postará dokovací stanice s technologií OneLink+. Na baterii pak ThinkPad YOGA 370 vydrží pracovat až 10,5 hodiny.

Časté přesuny a práce na cestách obvykle kladou na odolnost notebooku ty nejvyšší nároky. YOGA 370 si ale umí poradit v každé situaci. Dokazují to výsledky více než 200 testů kvality podle armádních norem Mil-Spec, které potvrdily mimořádnou odolnost tohoto notebooku.

Vynikající praktické vlastnosti však neznamenají, že by ThinkPad YOGA 370 musel dělat kompromisy, co se týče vzhledu. Dostupný je ve dvou barevných provedeních, v černé nebo stříbrné.

Notebook Lenovo ThinkPad YOGA 370 je na českém trhu k dispozici od 41 390 Kč s DPH.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení