Menu

Synology odhaluje DS414slim

27.05.2014 12:59 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Synology odhaluje DS414slim

Synology odhaluje DS414slim | foto: CHIP

Firma Synology dnes oficiálně představila DiskStation DS414slim, 4šachtový NAS server navržený speciálně pro domácnosti a malé kanceláře, které chtějí využít kompaktnosti 2,5" pevných disků.

Poháněný procesorem s plovoucí desetinnou čárkou a osazený 512 MB paměti RAM, DS414slim zaručuje optimální zážitek i v náročných aplikacích. DS414slim dosahuje v prostředí Windows průměrné rychlosti čtení 110,91 MB/s a zápisu 54,53 MB/s. Navíc DS414slim je vybaveno dvěma porty USB 3.0 pro další urychlení výměny dat při použití externího disku. Vysokou dostupnost dat zajistí možnost výměny disků za provozu a dva gigabitové LAN porty pro případ selhání sítě.

f-ds414slim-right-45-nahled

Navržen jako tichý, chladný a energeticky nenáročný NAS server, DS414slim pracuje s 2,5" HDD/SSD disky, snadno vyměnitelným 60mm ventilátorem a chytrým prouděním vzduchu pro udržení systému v chladu 24 hodin denně 7 dní v týdnu. DS414slim spotřebovává necelých 15,48 W za chodu a spotřeba energie může být dále minimalizována podporou funkcí Wake on LAN/WAN či pomocí plánovaného zapnutí/vypnutí.

DS414slim běží na DSM (DiskStation Manager), intuitivním operačním systému, který poskytuje paletu aplikací pro lepší produktivitu vaší práce, ale také úplně nový zážitek z multimédií. Synology bylo oceněno „PCmag Business Choice Award 2013“ a získalo nejvyšší hodnocení v každém parametru testu včetně spolehlivosti, celkové spokojenosti, hodnoty a šanci na další doporučení.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení