Menu

T-Mobile chystá mobilní televizi

03.11.2014 11:29 | Radek Kubeš + Přidat komentář
T-Mobile chystá mobilní televizi

T-Mobile chystá mobilní televizi | foto: CHIP

T-Mobile připravuje pro své zákazníky novou službu digitální televize do mobilních zařízení – Mobilní T-Mobile TV. Nová služba tak umožní přístup k oblíbenému televiznímu vysílání odkudkoliv a kdykoliv. 

Pilotní provoz bude zdarma a bude spuštěn v průběhu listopadu 2014. Služba bude k dispozici pro prvních 10 000 zákazníků, kteří využívají některý z aktuálních post-paid tarifů T-Mobile. Mobilní aplikace podporuje standardní platformu iOS včetně nejnovějších zařízení  iPhone6 a systém Android.

Balíček programů, který je v rámci nové služby k dispozici, zahrnuje pro pilotní provoz deset vybraných programů. Služba bude dostupná  prostřednictvím datových přenosů v mobilní síti nebo Wi-Fi a dalších typů připojení i mimo síť T-Mobile. Ke každému uživatelskému účtu bude možné přiřadit dvě zařízení – například tablet a mobilní telefon.

4e8ed600-a24c-4064-93d7-6d185198a9eb

Co služba umí?

Digitální televize umožní sledovat programy přímo v mobilním zařízení jako živé vysílání nebo také jako záznam až o 48 hodin zpětně a uchování nahraných pořadů až sedm dní. Kromě toho služba umožní pozastavení programu, nahrávání na centrální úložiště, funkce programového průvodce (EPG) a rodičovský zámek. Součástí je také zatím omezená videotéka, která se v komerčním provozu bude spolu s nabídkou programů rozšiřovat.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení