Menu

Tablet Lenovo A8-50 jde do prodeje

24.03.2014 17:40 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Tablet Lenovo A8-50 jde do prodeje

Tablet Lenovo A8-50 jde do prodeje | foto: CHIP

Společnost Lenovo představuje vysoce mobilní novinku mezi tablety řady A. Lenovo A8–50 vyniká svým ladným designem v různých barevných provedeních. 

Hodí se především pro surfování na internetu, poslouchání hudby a hraní jednoduchých her. Jeho malé rozměry, nízkou hmotnost a dlouhou výdrž na baterii ocení především uživatelé, kteří často cestují.

8palcový tablet A8–50 přichází s operačním systémem Android 4.2, který bude možné upgradovat na Android KitKat 4.4. O bezproblémový chod zařízení se stará čtyřjádrový procesor MTK 8382 s taktem 1.3 GHZ. Ostrý obraz při sledování filmů či seriálů nabízí HD IPS displej (1280×800) a perfektní zvuk zajišťují dva přední reproduktory s Dolby.

lenovo-a8-50-modry-nahled

Stylová novinka z řady A váží jen 360 gramů a vydrží na baterii až 8 hodin, což je dostatečná doba pro den strávený na cestách. Volitelně je k dispozici s 3G, takže uživatelům nic nebrání v tom, aby byli neustále ve spojení se svými přáteli a mohli s nimi sdílet své každodenní zážitky. Díky přední 2MP a zadní 5MP kameře mohou uživatelé navíc zachytit jedinečné okamžiky ve svém životě.

Tablet zároveň nabízí řadu přeinstalovaných aplikací včetně DOit aplikací SHAREit pro sdílení informací mezi více zařízeními a SYNCit, která umožňuje zálohovat a obnovovat kontakty, SMS zprávy a záznamy o hovorech. Uživatelé si mohou vybrat tablet v různých barevných provedeních, a to v červené, bílé, námořnické modré a žluté, a přizpůsobit tak tablet svému stylu.

Dostupnost

Tablet Lenovo A8–50 je u nás dostupný za cenu od 3 999 Kč s DPH, model s 3G od 4 699 Kč s DPH.

Zdroj: TZ Lenovo.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Lenovo Android je ořezán o podporu více uživatelů

    „perfektní zvuk zajišťují dva přední reproduktory s Dolby“
    To bohužel není pravda, protože A8–50 nemá navzdory všem obchodním a reklamním informacím stereo reproduktory.
    Android v podání Lenovo je ořezaný a nemá implementovanou podporu více uživatelů (a to ani ve verzi Kitkat 4.4), takže nákup většího tabletu Lenovo pro domácí rodinné použití je více než diskutabilní.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení