Menu

Tablet s displejem Quantum Dot

29.05.2017 11:21 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tablet s displejem Quantum Dot

Tablet s displejem Quantum Dot | foto: CHIP

Především pro zábavu je určen nový 10“ tablet Acer Iconia Tab 10. Je mimo jiné vybaven displejem využívajícím technologii Quantum Dot a čtyřmi reproduktory a subwooferem.

Společnost Acer představila několik 10" tabletů, mezi které patří nový multimediální model Iconia Tab 10 (A3-A50) a Iconia One 10 (B3-A40FHD) se dvojicí portů micro-USB. Jsou postaveny na čtyřjádrovém procesoru MediaTek a operačním systému Android 7.0 Nougat  a podle výrobce vydrží až osm hodin na baterii. Širokoúhlý IPS displej poskytuje společně s reproduktory s pěti magnety skvělé audiovizuální zážitky.

acer-iconia-one-10-nahled

Iconia Tab 10 (A3-A50) byl navržen s ohledem na konzumaci multimediálního obsahu a je vybaven displejem s technologií kvantových teček (Quantum Dot), díky které nabídne širší rozsah barev společně s vyšším jasem, hlubší saturací a větší přesností. Patentovaný subwoofer od Aceru nabízí úderný zvuk při zachování štíhlého profilu o tloušťce menší než 9 mm a k dispozici je i čtveřice reproduktorů.

acer-iconia-tab-10-back-nahled

Model Iconia One 10 (B3-A40) nabízí díky dvěma portům micro-USB a podpoře OTG  vyšší produktivitu, protože umožňuje nabíjení tabletu při současně připojeném externím zařízení, jako je externí úložiště či myš, zatímco k němu může být také připojena například bluetooth klávesnice pro zadávání textu. Tablet Iconia Tab 10 (A3-A50) bude v oblasti EMEA k dispozici v říjnu za cenu od 249 € a tablet Iconia One 10 (B3-A40FHD) za cenu od 178 €. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení