Menu

Tak trochu jiná klávesnice

13.02.2019 10:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Tak trochu jiná klávesnice

Tak trochu jiná klávesnice | foto: CHIP

Nová herní klávesnice Genesis Thor 100 s červenými mechanickými spínači má jen 39 kláves v kompaktním rozměru, je programovatelná a má efektní podsvícení.

Genesis Thor 100 RGB je programovatelná mechanická herní klávesnice, která navzdory svým malým rozměrům v sobě skrývá velké množství funkcí. Klávesnice je vybavena jen 39 klávesami a červenými mechanickými spínači s bleskurychlou odezvou 8 ms. Vyznačuje se vysokou odolností a snese náročné zacházení. Genesis Thor 100 RGB je programovatelná, součástí je herní software, který umožňuje naprogramovat jakékoliv makro, nebo přiřadit k libovolné klávese zvolenou funkci. Dále lze zvolit jeden z deseti režimů podsvícení a pro každou klávesu nastavit barvu podsvícení z palety RGB (16 milionů barev). Ergonomická podpěrka zápěstí zajišťuje komfortní používání i během několikahodinových herních bitev. Díky kompaktním rozměrům můžete brát klávesnici na každou LAN párty nebo ji použít jako rozšíření své výbavy pro speciální úkoly.

Klávesnice Thor 100 RGB je vybavena kvalitními mechanickými spínači Outemu RED s životností až do 50 milionů kliknutí. Zvolené spínače jsou charakteristické lineárním chodem, bleskurychlou odezvou, nízkým bodem aktivace (2 mm) a tichým provozem. Tyto spínače ke své aktivaci vyžadují sílu stisku 45 gramů, což umožňuje stisknout klávesy rychleji a zvýšit tím efektivitu hraní.

Klávesnice obsahuje pokročilý herní software, pomocí kterého můžete ke každé z kláves připsat libovolnou funkci, nebo makro a spustit tak vražednou palbu jediným stisknutím. Navíc software umožňuje naprogramovat různé multimediální funkce či klávesové zkratky.

Každá opravdová herní klávesnice musí být nejen účelná, ale musí také dobře vypadat, a proto Thor 100 RGB nabízí efektní RGB podsvícení, které je nejen na okrasu, ale pomáhá najít tu správnou klávesu při používání v noci. Můžete si vybrat jeden z deseti režimů podsvícení, navíc některé režimy umožňují individuální nastavení barvy každé klávesy z palety RGB (16 milionů barev). Většina režimů má možnost nastavení úrovně jasu podsvícení nebo rychlost či směr efektů. V případě potřeby lze podsvícení jednoduše vypnout.

Klávesnice je vybavena funkcí N-key Rollover, díky které můžete stisknout libovolný počet kláves ve stejný čas, bez obav, že některé stisknutí nebude zaregistrováno.

Tělo klávesnice Thor 100 RGB je vyrobeno z odolných materiálů, které zajišťují pevnost konstrukce a zaručují dlouhou životnost. Ergonomická podpěrka pod zápěstí poskytuje komfortní používání i během několikahodinových herních bitev a díky kompaktním rozměrům můžete klávesnici brát na každou LAN party nebo ji použít jako rozšíření své výbavy pro speciální úkoly.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení