Menu

Tech Data distributorem produktů TrekStor

16.11.2016 14:28 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tech Data distributorem produktů TrekStor

Tech Data distributorem produktů TrekStor | foto: CHIP

Společnost Tech Data Distribution se stala distributorem produktů TrekStor a společně uvádí na náš trh tablet a zařízení 2 v 1 se zajímavou cenou.

Tech Data Distribution dnes oznámila uzavření distribučního kontraktu s německou společností TrekStor GmbH, která je výrobcem IT a multimediálních produktů. Distribuční kontrakt zahrnuje kompletní portfolio firmy TrekStor a zahrnuje Českou a Slovenskou republiku. 

U příležitosti podpisu distribučního kontraktu byl na český trh uveden tablet a zařízení 2 v 1 TrekStor SurfTab twin 11.6 WiFi, který je postavený na procesorech Intel a běží na operačním systému Windows 10.  Je vybaven 11,6palcovým Full-HD IPS displejem, který mu zaručuje jasný obraz a skvělé podání barev. Klávesnice je odnímatelná a obsahuje baterii a dva USB porty.

Díky procesoru Intel Atom x5 a rychlé paměti RAM zvládne toto zařízení běžnou kancelářskou práci například v aplikacích Office 365 nebo hry a běžnou zábavu. Bude se prodávat ve dvou provedeních. Model SurfTab twin 11.6 WiFi se 2 GB RAM a 32GB úložným prostorem má doporučenou cenu 5 690 Kč a  model se 4 GB RAM a 64GB SSD eMMC diskem pak  8 490 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení