Menu

Telefon Lumia 650 vstoupil na český trh

16.03.2016 11:23 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Telefon Lumia 650 vstoupil na český trh

Telefon Lumia 650 vstoupil na český trh | foto: CHIP

Sofistikovaný design a služby od Microsoftu za přijatelnou cenu

Microsoft oznámil zahájení prodeje chytrého telefonu Lumia 650 v České republice. Čeští zákazníci mohou přístroj Lumia 650 koupit u operátorů, obchodních řetězců nebo prostřednictvím elektronických obchodů.

S vysoce leštěným, diamantem řezaným, hliníkovým rámem a tloušťkou pouhých 6,9 mm je Lumia 650 nejtenčím mobilním telefonem se systémem Windows 10 Mobile. Jeho pětipalcový displej s HD rozlišením nabízí čistý a jasný obraz i na přímém slunci. Procesor Qualcomm Snapdragon 212 zajišťuje hladký chod telefonu Lumia 650 bez výrazného dopadu na výdrž baterie. Paměť telefonu je možné rozšířit prostřednictvím karty microSD až o 200 GB.

Lumia 650 je určena pro pracovní nasazení díky bezpečnostním schopnostem Windows 10 Mobile. Microsoft umožňuje IT oddělením testovat nejnovější sestavení systému Windows 10 Mobile pro kontrolu spolupráce s důležitými firemními systémy a aplikacemi, a to před tím, než je uživatelům nabídnut prostřednictvím systému správy mobilních zařízení (MDM).

Dostupnost

V České republice si mohou zákazníci přístroj Lumia 650 koupit za doporučenou prodejní cenu 5 999 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení