Menu

Televizor na prázdniny

08.06.2017 09:53 | Milan Loucký + Přidat komentář
Televizor na prázdniny

Televizor na prázdniny | foto: CHIP

Televizor Philips 22PFS4232, vyráběný společností TP Vision, je model s 22palcovou úhlopříčkou a 12voltovým adaptérem. Nyní přichází na náš trh.

Televizor je možné zapojit do zdroje v autě, karavanu nebo lodi a vychutnat si Full HD obraz na cestách, ať už jste kdekoli. Příznivá cena 4899 Kč z něj dělá ideálního společníka na nadcházející letní dovolenou.

Televizor Philips 22PFS4232 se svými kompaktním rozměry hodí do menších pokojů nebo právě na cesty. Jeho hmotnost je přibližně 2,5 kg a snadno se vejde do kufru nebo cestovní tašky. Je vybavený dvěma vstupy HDMI, jedním USB vstupem a nabízí hudební výkon 2x 3 W.

I přes své malé rozměry a nízkou cenu poskytuje divákům vysokou kvalitu obrazu. Televizor nabízí rozlišení Full HD a technologii Digital Crystal Clear, která přizpůsobuje ostrost, kontrast i barvu z každého zdroje.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení