Menu

Televizory Loewe bild 5 dorazily na náš trh

26.05.2017 10:50 | Milan Loucký + Přidat komentář
Televizory Loewe bild 5 dorazily na náš trh

Televizory Loewe bild 5 dorazily na náš trh | foto: CHIP

Loewe uvádí na náš trh luxusní televizory Loewe bild 5, jejichž koncepce je založena špičkových materiálech, minimalistickém designu a nejnovějších technologiích.

Dle filozofie tradiční německé značky Loewe je přístroj bild 5 víc než jen televizorem, který zprostředkovává uživateli obraz a zvuk.

Designéři z německého Kronachu tímto televizorem opět dokazují, že kromě nejnovějších technologií jsou klíčovými prvky značky s více než 90letou tradicí kvalita provedení, do posledního detailu propracovaný design a uživatelský komfort. To demonstruje například použití speciálně vyvinuté akusticky průzvučné tkaniny překrývající vestavěný soundbar, která propouští zvukové vlny bez útlumu v celém frekvenčním rozsahu a také možnost volby individuální konfigurace jejího barevného provedení ve třech variantách – Graphite, Ligth Grey a Cappuccino. Dodatečně lze pořídit také uživatelsky snadno vyměnitelnou kryt reproduktoru v barvě Petrol blue.

Design je tradičně u Loewe vyveden v minimalistickém stylu a k dispozici je množství volitelných stojanů na stůl, podlahu nebo do prostoru na otočnou tyč. Televizor skvěle doplní jakýkoli moderní interiér, ve kterém může plnit úlohu centrálního designového prvku. Integrovaný systém vedení kabelů umožní skrýt všechny rušivé prvky, které jsou s instalací televize zpravidla neoddělitelně spojeny.

Televizor Loewe bild 5 je vyráběn ve čtyřech velikostech úhlopříčky: 32", 40", 48" a 55".  Nejmenší z nich má vzhledem k velikosti displeje obraz s rozlišením Full HD, všechny ostatní pak nabízejí čtyřnásobně vyšší rozlišení Ultra HD (3840 x 2160 bodů). Obrazovky využívají technologii LCD s podsvícením E-LED a o kvalitu zobrazení televizního signálu a dalších zdrojů s nižším rozlišením se stará výkonný algoritmus škálování. Výsledkem jsou ostré detaily, výborný kontrast a živé barvy i ve scénách s rychlými pohyby, jako jsou například sportovní přenosy.

Všechny televizory Loewe bild 5 podporují příjem v novém televizním formátu DVB-T2 (HEVC265). Uživatelské možnosti dále zvyšuje integrovaný pevný disk (nejmenší varianta ho obsahuje volitelně, ostatní pak standardně) s kapacitou 1 TB, na který je možné nahrávat televizní vysílání nejen ve chvílích, kdy nejste doma, ale díky duálním televizním tunerům DVB-T2, DVB-C a DVB-S2 také při současném sledování jiného kanálu. Nebo můžete kdykoli sledování televizního vysílání přerušit a navázat později v místě, kde jste skončili. Ke komfortu přispívá také přehledně strukturované uživatelské rozhraní „Loewe os“ a možnost využití ovládání pomocí aplikace Loewe Assist.  Pomocí ní lze mimo jiné spustit nahrávání na disk i vzdáleně ve chvíli, kdy nestíháte začátek vašeho oblíbeného pořadu.

Výkonný stereo sound systém s dekodérem zvuku 5.1 Dolby Digital a DTS a bass reflexem zajišťuje výraznou reprodukci hlubokých tónů a jeho celkový hudební výkon 2x 40 wattů zprostředkovává nejen kvalitní, ale také dostatečně hlasitou zvukovou kulisu. S volitelným rozšířením televizoru o USB modul „Loewe Feature Drive“ získá uživatel několik dalších funkcí, jako například možnost přehrávat audiosystémem televizoru bezdrátově hudbu z telefonu či počítače pomocí BlueTooth, nebo naopak využít k poslechu při sledování televize bezdrátová BlueTooth sluchátka. Tento modul dále umožňuje připojení bezdrátové klávesnice, sdílení obrazu a zvuku s dalšími televizory Loewe v režimu Multi Room či ukládání nahrávaného vysílání přímo na lokální server NAS. Možnost přehrávání hudby i při vypnuté obrazovce a na televizory neobvykle propracovaným systémem streamování internetových rádií se nabízí i jeho využití coby hlavního zdroje zvuku v místnosti.

Nová řada televizorů Loewe bild 5 v provedení Graphite, Ligth Grey a Cappuccino je k dispozici prostřednictvím prodejců společnosti BaSys, a to v cenovém rozpětí od  39.000 Kč za 32" provedení až po  99.000 Kč za televizor Loewe bild 5 s úhlopříčkou 55".

 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení