Menu

Televizory Philips s Android TV

08.01.2015 07:26 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Televizory Philips s Android TV

Televizory Philips s Android TV | foto: CHIP

Společnost TP Vision učinila další krok v integraci operačního systému Android do televizorů Philips. Téměř všechny modelové řady televizorů Philips pro rok 2015, včetně Philips Smart TV a Philips UHD televizorů, budou poháněné Android TV. 

lifestyle-tv-5500-nahled

TP Vision byla první společností, která uvedla televizory se zabudovaným OS Android na evropský trh. Android Lollipop se tak stává plnou součástí televizní platformy a přináší specializované Android TV aplikace na velkou obrazovku. Všechny televizory Philips s OS Android TV propojí dva světy: nabízí přímý přístup na Google Play a možnosti platformy Philips Smart TV, včetně video na vyžádání (VOD) televizních služeb catch-up TV. Všechny Philips Smart TV také poskytují přístup k on-line herním službám jako je například OnLive.

Nadcházející modely Philips Smart TV budou mít vylepšené obrazové uživatelské rozhraní, které umožňuje využít nový Android TV launcher. V kombinaci s přepracovanou podobou a vysokým výpočetním výkonem mají poskytnout plynulé a pohodlné uživatelské prostředí.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Dobrý den. To máte samozřejmě pravdu, ale je to „krabička“ navíc, adaptér navíc, dálkový ovladač navíc … takže ta integrace má možná něco do sebe.

    Reagovat na komentář

    Android lze dostat jednoduše i do starších televizorů pomocí Android TV boxů http://minipocitace.cz/…nettopy.html výběr je velký a ceny začínají na 1.000 Kč. Čtyřjádro s GPU Mali 400 pak nemá problém ani s náročnějšími 3D hrami přes celou obrazovku.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení