Menu

Tesco nabídne mobilní služby českým zákazníkům

14.03.2013 19:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Tesco nabídne mobilní služby českým zákazníkům

Tesco nabídne mobilní služby českým zákazníkům | foto: CHIP

Společnosti Tesco a Telefónica Czech Republic spustily společný projekt s cílem uvedení nového virtuálního operátora Tesco Mobile na český trh.

Nový plnohodnotný virtuální operátor začne své služby nabízet v průběhu letošního léta, chce tak výrazně posílit konkurenční prostředí a rozšířit stávající nabídku mobilních služeb na českém trhu. Tesco Mobile bude nezávislým virtuálním operátorem, v současné době již provádí zákonem předepsané kroky, směřující k získání licence od Českého telekomunikačního úřadu.

Tesco Stores a Telefónica Czech Republic, drží v Tesco Mobile stejný podíl. Tesco Mobile bude nezávislým virtuálním operátorem nabízejícím telekomunikační služby svým zákazníkům pod vlastní značkou. SIM karty budou k dostání ve 232 obchodech Tesco napříč republikou a také prostřednictvím služby Potraviny on-line na stránkách www.itesco.cz. Tesco s Telefónica spolupracují v rámci služby Tesco Mobile ve Velké Británii, v Irsku a na Slovensku. Služby Tesco Mobile svým zákazníkům přináší možnost volby a srozumitelné tarify s řadou odměn, jako je kredit zdarma či možnost sběru bodů ve věrnostním programu Clubcard. V Maďarsku je Tesco Mobile provozován jako společný projekt Tesco a Vodafone.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení