Menu

ThinkPad Edge se zvýšeným výkonem

22.08.2012 14:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
ThinkPad Edge se zvýšeným výkonem

ThinkPad Edge se zvýšeným výkonem | foto: CHIP

Vybrané modely notebooků ThinkPad Edge E530 se nyní dodávají s integrovaným 16GB SSD mSATA. Technologie označovaná jako „HDD Performance Booster“ přináší až pětinásobně větší rychlost než při použití pouze klasického pevného disku.

V rámci speciální nabídky zákazníci získají konfigurace s tímto SSD diskem za cenu standardní konfigurace. Speciální nabídka obsahuje 16GB SSD mSATA disk, který je vložen do WWAN slotu a doplňuje standardní HDD s kapacitou 500 GB/1TB. Nabídka platí pro notebooky ThinkPad Edge E530 ve třech konfiguracích. Jedná se o modely Edge E530 3259A2G NZQA2MC, Edge E530 3259BBG NZQBBMC a Edge E530 3259BEG NZQBEMC.

Spolu s technologií Lenovo Enhanced Experience 3 pro Windows 7, která umožňuje uživatelům spustit počítač v průměru o 40 procent rychleji než běžný, neoptimalizovaný počítač se stejnou konfigurací, tak přináší další zrychlení startu notebooku a rychlejší obnovu z režimu spánku.

Notebooky ThinkPad Edge E530 s kartou mSATA budou na českém trhu od srpna za cenu od 15 790 Kč bez DPH. Všechny konfigurace budou k dispozici s operačním systémem Windows 7 Professional.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení