Menu

Kindle: ve správě zakoupených knih je možnost jejich vrácení

23.02.2015 11:27 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Kindle: ve správě zakoupených knih je možnost jejich vrácení

Kindle: ve správě zakoupených knih je možnost jejich vrácení | foto: CHIP

E-knihy, které jste si zakoupili na serveru Amazonu, můžete na webu spravovat a také máte možnost je v případě, že se vám nelíbí, vrátit. 

kindle2-nahled

Amazon velkoryse poskytuje právo na vrácení zboží, to ale bylo v poslední době hodně zneužíváno. Tuto možnost tedy využívejte pouze v případě, že jste například omylem stiskli tlačítko »Buy with 1-Click«, jinak hrozí, že vám Amazon zablokuje účet. Abyste mohli své elektronické knihy spravovat, přihlaste se ke svému Amazon účtu a přejděte na »Manage Your Content and Devices« – dostanete se tak na seznam zakoupených knížek. Vyberte požadovanou knihu, stiskněte tlačítko »Actions« a z nabídky vyberte »Return for refund«. Ještě se objeví okno pro potvrzení této operace a vy na něm klikněte na stejnou volbu. V případě knihy zadarmo stačí stisknout tlačítko »Delete«.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení