Menu

Smartphony: ochrana displeje

17.05.2014 14:49 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Smartphony: ochrana displeje

Smartphony: ochrana displeje | foto: CHIP

Majitel nového smartphonu většinou řeší, jak svůj přístroj ochránit před poškozením. V nabídce je množství nejrůznějších obalů a pouzder. Pokud ale smartphone obléknete do plastového nebo gumového pouzdra, z elegantního zařízení se většinou stane tlustý nevzhledný telefon.

folie-nahled

Další možností je použít fólii na displej, který je nejcitlivější částí smartphonu – snadno se poškrábá a při pádu přichází jako první k úrazu. Rozhodnete-li se pro tuto formu ochrany displeje, fólii naneste na displej co nejdříve – ještě než se stačí poškrábat. Postupujte podle návodu, který většinou zahrnuje důkladnou očistu displeje. Hadříček z mikrovláken je ideální a někdy je i součástí dodávky. Jakákoli nečistota brání správnému přilnutí fólie a zůstane vám neustále na očích.

Kromě plastových fólií, které mohou mít negativní vliv na zobrazení i hladkost, jsou v prodeji i skleněné fólie. Například fólie Belkin TrueClear InvisiGlass je z flexibilního skla, které má hladší povrch než běžné plastové fólie, a je tenká pouze 0,2 mm. Výrobce uvádí, že má 97procentní průhlednost.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení