Menu

Tip: Nenechte se obtěžovat oznámeními pošty

16.02.2023 10:02 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Tip: Nenechte se obtěžovat oznámeními pošty

Tip: Nenechte se obtěžovat oznámeními pošty | foto: Pixabay

Pokud pracujete s poštovní aplikací obsaženou přímo ve Windows 10 nebo 11, můžete ji nakonfigurovat tak, aby se nezobrazovala žádná rušivá oznámení.

Otevřete aplikaci Pošta a klikněte na ikonu ozubeného kola v dolní části levého sloupce. Na pravé straně se vám otevře okno „Nastavení“, kde pokračujte kliknutím na volbu „Oznámení“. Pokud jste si dříve v aplikaci Pošta nastavili více e-mailových účtů, můžete nyní požadovaný účet vybrat v rozbalovací nabídce „Vyberte účet“. Případně můžete také aktivovat možnost „Použít pro všechny účty“, aby bylo následující nastavení použito pro všechny e-mailové účty, které jsou v aplikaci nastaveny. Pak už můžete určit, zda mají být oznámení zcela vypnutá, nebo se mají zobrazovat bannery s oznámením, anebo zda má být přehráván zvuk.

posta

Aplikace Pošta ve Windows

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    pošta přes Windows? Zbytečné

    A k čemu používat poštovního klienta ve Windows? Velmi omezující…Kromě toho se mne 2× stalo, že ani IT specialista mne nebyl schopen přetáhnout starou postu do nového PC…v práci…

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení