Menu

Tip: Odinstalování aplikace Propojení s telefonem

15.04.2023 08:42 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Tip: Odinstalování aplikace Propojení s telefonem

Tip: Odinstalování aplikace Propojení s telefonem | foto: Pixabay

Pokud nevlastníte chytrý telefon se systémem Android nebo nemáte v úmyslu propojit mobilní zařízení se svým počítačem, můžete bez obav odinstalovat aplikaci Propojení s telefonem

Tato aplikace patří do základní výbavy Windows, ale protože její odinstalování není možné prostřednictvím běžné funkce, musíte použít PowerShell.

Do vyhledávacího pole zadejte „powers“, a u vyhledané položky Windows PowerShell klikněte na „Run as administrator“. Potvrďte spuštění tlačítkem „Ano“ a pak do okna PowerShellu zadejte příkaz „Get-AppxPackage *YourPhone* | Remove-AppxPackage“ a stiskněte klávesu [Enter]. Pokud budete chtít aplikaci Propojení s telefonem později znovu nainstalovat, snadno ji najdete v Microsoft Storu.

11(1)

Pokud neplánujete propojovat svůj počítač s telefonem, můžete příslušnou aplikaci odinstalovat. Pak ji najdete v Microsoft Storu | Zdroj: Windows 11

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení