Menu

TP-Link TL-WDR3600

16.08.2012 06:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
TP-Link TL-WDR3600

TP-Link TL-WDR3600 | foto: CHIP

Společnost TP-Link uvedla 600Mbitový směrovač, jež umožňuje souběžný provoz vpásmech 2,4 GHz a 5 GHz. Router nabízí čtveřici gigabitových LAN portů a pyšní se hardwarovou podporou překladu síťových adres (NAT) i gigabitovým portem pro WAN.

Směrovač TL-WDR3600 je určen především domácnostem či malým podnikům. O běžný síťový provoz zahrnující například prohlížení webu se směrovač postará s využitím nižší frekvence 2,4 GHz s propustností až 300 Mbit/s, zatímco datově náročnějším aplikacím vyžadujícím minimální latenci, mezi něž se řadí například hraní online her či streamování multimédií, je vyhrazen druhý kanál s frekvencí 5 GHz a stejnou propustností až 300 Mbit/s. Kromě rychlých datových přenosů nabízí směrovač dva USB 2.0 porty, díky nimž můžete v lokální síti sdílet např. data z externích úložišť. Směrovač ovšem podporuje i funkci FTP serveru.

Samozřejmostí je zajištění QoS (Quality of Service), jež umožňuje řízení datového toku a prioritizaci služeb i aplikací. Směrovač je dodáván s diskem CD obsahujícím průvodce Easy Setup Assistant, který uživatele provede celým inicializačním procesem a poradí s nastavením bezdrátové sítě a zabezpečením i méně zkušeným uživatelům. Router TP-Link TL-WDR3600 zakoupíte v síti autorizovaných distributorů a prodejců společnosti TP-Link za doporučenou maloobchodní cenu 1853 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení