Menu

Transcend DrivePro 100, palubní kamera s vestavěnou baterií

12.11.2014 13:47 | Michal Bareš + Přidat komentář
Transcend DrivePro 100, palubní kamera s vestavěnou baterií

Transcend DrivePro 100, palubní kamera s vestavěnou baterií | foto: CHIP

Firma Transcend uvádí na trh novou Full HD autokameru DrivePro 100. Zařízení je podle výrobce vybaveno clonou f/1.8, vestavěnou baterií, tříosým G-snímačem přetížení a dokáže pořizovat statické snímky. Bude stát 2 600 Kč vč. DPH a v ceně je i 16GB microSD karta.

transcend-dp100-nahled

Transcend DrivePro 100

Konstrukce objektivu kamery Transcend Drive Pro 100 je odolná proti zamlžení, skládá se ze 7 čoček: 6 skleněných a jedné s infračerveným filtrem, který zajišťuje lepší sytost barev ve dne, zvýšenou citlivost v noci a usnadňuje záznam v mlze. Vyznačuje se širokým zorným úhlem 130° a clonou f/1.8. Auto kamera umožňuje zaznamenávat obraz ve Full HD rozlišení s 30 snímky za sekundu. Užitečnou funkcí je zachycení snímků obrazovky během zaznamenávání videa nebo vně vozidla pro úplné a důkladné zdokumentování silniční události.

Díky integrované baterii dokáže pořizovat záznam až 30 minut po odpojení z autonabíječky. Kamera je dále vybavena sensorem G-Sensor, který při náhlé změně rychlosti nebo směru vozu automaticky spustí režim nouzového záznamu videa o délce až 1 minuty. Nouzový režim lze také zapnout ručně, a to pomocí speciálního červeného tlačítka. Soubory uložené v tomto režimu jsou chráněny proti přepsání.

Pro montáž kamery Transcend DrivePro 100 na čelní sklo lze využít držák s oboustrannou lepící páskou nebo držák s přísavku, oba způsoby jsou součástí balení. Po připojení zařízení do zásuvky zapalovače a nastartování vozidla bude automaticky zahájen záznam videa na kartu microSDHC Class 10 MLC o kapacitě 16 GB, která je také součástí balení. Po vyčerpání kapacity paměťové karty budou automaticky nejstarší soubory přepsány novými záznam.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení