Menu

Trend Micro nabízí zabezpečení platformy Android

14.01.2011 10:19 | Redakce Chip + Přidat komentář
Trend Micro nabízí zabezpečení platformy Android

Trend Micro nabízí zabezpečení platformy Android | foto: CHIP

Trend Micro Mobile Security chrání přístroje se systémem Android před webovými hrozbami a počítačovými piráty. Trend Micro Mobile Security reaguje na rychle rostoucí potřebu ochrany před počítačovými útoky na mobilní přístroje s operačním systémem Android.

Platforma Android je dnes druhou nejrozšířenější mobilní platformou na trhu a její podíl vzrostl o více než 850 %.

Trend Micro Mobile Security for Android chrání digitální soubory a zabezpečuje bankovní transakce na přístrojích s platformou Android prostřednictvím rozpoznání a zastavení počítačových pirátů a online hrozeb dřív, než mohou zaútočit. Produkt Trend Micro Mobile Security, který má malé nároky na prostor a je vytvořen specificky pro přístroje se systémem Android, vám zajistí ochranu a svobodu nezbytnou k tomu, abyste zůstali mobilní.

Mezi klíčové vlastnosti produktu Mobile Security for Android:

  • Bezpečné surfování
  • Rodičovská kontrola
  • Ochrana při stahování souborů
  • Filtrování hovorů a textových zpráv

Uživatelé Trend Micro Mobile Security mohou využít okamžitou ochranu prohlížeče v reálném čase, ať už si mobilní přistroj se systémem Android vezmou kamkoli.

V současnosti je Trend Micro jedinou společností, která nabízí ochranu přístrojů se systémem Android před nejnovějšími hrozbami pomocí informací a zabezpečení z cloudu. Přizpůsobené filtrovací seznamy umožňují uživatelům odstínit nebo blokovat nežádoucí hovory či zprávy a kontrola reputace webů a rodičovská kontrola zajišťuje bezpečnější surfování pro všechny.

Trend Micro Mobile Security for Android je dostupný prostřednictvím internetového obchodu Android Market.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení