Menu

Tři mouchy jednou ranou s tabletem Lenovo Miix 2 11

17.04.2014 15:42 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Tři mouchy jednou ranou s tabletem Lenovo Miix 2 11

Tři mouchy jednou ranou s tabletem Lenovo Miix 2 11 | foto: CHIP

Lenovo uvádí na trh multifunkční tablet Lenovo Miix 2 11 s odnímatelnou klávesnicí a třemi režimy použití: notebook, stojánek a tablet. 

V režimu notebooku je klávesnice připevněna k tabletu. Klávesnice navíc dobře poslouží i jako kryt displeje při přenášení tabletu díky svému pevnému magnetickému přichycení. Poloha stojánku je vhodná především při sledování oblíbených filmů, poslouchání hudby nebo při chatování s přáteli. Po odpojení klávesnice vznikne tablet vhodný pro různé druhy zábavy jako například surfování na internetu, hraní her či četba elektronických knih.

lenovo-miix-2-11-rezim-stojanek-nahled

11palcový tablet Miix 2 11 je vybaven operačním systémem Windows 8.1, o jehož chod se stará procesor čtvrté generace až Intel Core i5 a operační paměť až 8 GB DDR3L. Perfektní zážitek při sledování filmů a hraní her zajišťují integrovaná HD grafická karta, Full HD displej s rozlišením 1920×1080 a integrované reproduktory JBL. Tablet navíc nabízí SSD s kapacitou až 256 GB pro ukládání všech potřebných dokumentů.

Uživatelé jistě ocení i vysokou výdrž baterie až 6 hodin při zapnuté Wi-Fi. Na výběr je i model s 3G, díky kterému budou moci být neustále ve spojení se svými přáteli. Tablet podporuje Micro-SIM a až 2TB Micro SD kartu. Nechybí ani konektory USB 2.0 a Micro HDMI audio combo jack.

Pohodlné přihlašování je možné pomocí aplikace rozpoznání obličeje VeriFace Pro, s níž získá k tabletu rychle přístup celá rodina. Lenovo Miix 2 11 dále disponuje přední 2MP a zadní 5MP kamerou, které uživatelům umožní zachytit jedinečné okamžiky jejich života. Pro jednoduché a rychlé spravování a ukládání dat je k dispozici osobní cloud Lenovo.

Dostupnost

Tablet Lenovo Miix 2 11 je u nás dostupný za cenu od 15 999 Kč s DPH, model s 3G bude dostupný v květnu od 19 999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení