Menu

U ultrabooků Acer proplatí upgrade na Windows 8

08.08.2012 09:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
U ultrabooků Acer proplatí upgrade na Windows 8

U ultrabooků Acer proplatí upgrade na Windows 8 | foto: CHIP

Společnost Acer proplatí upgrade z Windows 7 na Windows 8 koncovým zákazníkům, kteří si pořídí ultrabook S3, S5, M3 nebo M5 v období od 2. června 2012 do 31. ledna 2013. Majitele ostatních Acer notebooků zakoupených ve stejném období bude upgrade stát 15 eur.

 

 

 

Pro nové majitele svých ultrabooků představila společnost Acer vlastní nabídku, která doplňuje standardní nabídku na upgrade firmy Microsoft. Zákazník, který si zakoupí ultrabook Acer v období od 2. června 2012 do 31. ledna 2013, může požádat společnost Acer o náhradu nákladů na online upgrade provedeného v rámci programu firmy Microsoft. Nabídka se vztahuje na modely Aspire S3, Aspire S5, Aspire M3 a Aspire M5. Zákazníci mohou v rámci upgrade požádat pouze o jazykovou verzi, která se shoduje s verzí systému MIcrosoft Windows 7 předinstalovanou na počítači a musí zaslat žádost o náhradu ve stanovené lhůtě od oficiálního uvedení Windows 8 na trh do 15. března 2013.

Při návrhu speciálního postupu upgradování byl kladen důraz na co největší jednoduchost: zákazník se musí pouze řídit standardním postupem upgradování firmy Microsoft. Po upgradování vyhledá na internetové adrese www.acer.com/windows8upgrade odkaz na stránku, na níž může uplatnit nárok na náhradu nákladů.

Na této stránce potvrdí, že provedl program upgradování firmy Microsoft, a uvede údaje o výrobku. Jakmile Acer ověří, že údaje jsou správné a zákazník splnil požadavky, nahradí mu náklady na online upgrade. Tato akce se vztahuje na počítače Acer Ultrabook zakoupené mezi 2. červnem 2012 a 31. lednem 2013. Úplné podmínky akce jsou uvedeny na webových stránkách na adrese www.acer.com/windows8upgrade.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení