Menu

Umlčte messenger v určeném čase

17.08.2018 14:34 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Umlčte messenger v určeném čase

Umlčte messenger v určeném čase | foto: CHIP

Někdy je nepříjemné, když vás neustále ruší příchozí zprávy z Facebook messengeru, například pokud jedete ještě s dalšími spolucestujícími a nechcete je hlukem obtěžovat. 

Pak může být praktické na určenou dobu Facebook messenger vypnout. Chcete-li to provést, otevřete tuto aplikaci a proveďte nastavení. V případě aplikace pro Android klikněte na svůj profilový obrázek a v nabídce vyberte »Upozornění a zvuky«. Úplně nahoře najdete přepínač »Zapnuto«. Pokud na něj kliknete, objeví se okno »Přerušit upozorňování« a dostanete možnost vybrat si, na jak dlouho nechcete být na nové zprávy upozorňováni. Na výběr máte od 15 minut až do 24 hodin. Po výběru a kliknutí na »OK« se upozorňovaní na zvolenou dobu přeruší. V případě iOS je proces nastavení podobný. Najdete zde však tlačítko »Nerušit«, které se po kliknutí změní na zelenou barvu. Poté můžete nastavit požadovanou dobu.

facebookmessenger-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení