Menu

Update pro Windows 10: uživatelé se mohou těšit na novou praktickou funkci, známou z Windows 11

29.03.2022 17:10 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Update pro Windows 10: uživatelé se mohou těšit na novou praktickou funkci, známou z Windows 11

Update pro Windows 10: uživatelé se mohou těšit na novou praktickou funkci, známou z Windows 11 | foto: Clint Patterson/Unsplash

Pro uživatele Windows 10 připravuje Microsoft aktualizaci, která by měla obsahovat novou praktickou funci. Novinka byla doposud vyhrazena pouze uživatelům systému Windows 11.

Windows 10 stále běží na velkém množství počítačů. Microsoft nyní vydal novou aktualizaci pro tuto verzi svého operačního systému. Jde o sestavu, která je označena číselným kódem KB5011543.

Aktualizace je už nyní všem uživatelům Windows 10 k dispozici ke stažení, v minulých týdnech ji mohli testovat členové programu Windows Insider. Nový update obsahuje řadu oprav chyb a funkci "Search Highlights".

Update pro Windows 10: o co vlastně v případě nové funkce jde

searchhighlights

Microsoft chce prostřednictvím funkce Search Highlights uživatelům nabízet tipy na aktuální události. Vlevo ukázka řešení pro firemní zákazníky, vpravo pro soukromé uživatele. | Zdroj: Microsoft

Funkci "Search Highlights" už znají uživatelé Windows 11, kde byla představena už dříve. Po otevření vstupního pole pro vyhledávání se uživatelům nyní zobrazují informace o důležitých dnech nebo událostech. Microsoft nás tak chce neustále udržovat v povědomí o aktuálním dění po celém světě.

Nová funkce ale není k dispozici hned po úspěšné instalaci updatu. Upozornění na zajímavosti bude jednotlivým uživatelům aktivováno až v průběhu následujících dnů.

K dalším vylepšením aktualizace patří oprava chyby, která znemožňovala přihlášení do aplikací systému Windows, jako například Teams nebo Outlook, v prostředí Androidu.

Zdroj: Support.microsoft.com

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  Zase další nežádaná nevýtaná píčovina,radši opravte nefunkční vyhledávání v pc!!!!!!!

  Reagovat na komentář

  how-to-disable-search-highlights

  Reakce na Ladislav:
  taky mi to nepřipadá užitečné:
  https://uloz.to/…ndows-10-pdf!ZGR0LGR2AmywAJ­SwMzV5LzH0ZQWzZI­IBFRWfHF1THzyx­qTIxBN==

  Reagovat na komentář

  "Search Highlights"

  Jak se to dá rychle a jednoduše vypnout? Nestojím o to, aby mi „blbá neživá příroda“ samovolně něco nabízela, když si to sám nezvolím. Dík za odpověď.

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení